طرح و عکس دلخواهتان را روی دیوار چاپ کنید

آیا می دانستید به راحتی می توانید طرح و حتی عکس دلخواهتان را با بهترین کیفیت چاپ و با بالاترین کیفیت مواد با ماندگاری فوق العاده روی دیوار چاپ کنید؟

 

امروز تکنولوژی چاپ در دنیا بسیار پیشرفت کرده است و چاپ روی دیوار هم از این قاعده مستثنی نیست. چاپ دیوار این روزها دیگر منحصر به کشورهای پیشرفته نیست و چاپ پرینس چاپ روی انواع سطوح با جنس های مختلف را با بهترین کیفیت در ایران انجام می دهد. 

چاپ مستقیم روی دیوار

چاپ روی دیوار با استیکر متفاوت است. در حقیقت چاپ روی دیوار نقاشی ای است که توسط ربات انجام می پذیرد. این کار مزایای فراوانی نسبت به استیکر دارد. طرح چاپ شده روی دیوار قابل شستشو است پس نگرانی ای بابت رنگ دادن یا افت کیفیت پس از شست و شو نداشته باشید. همچنین کیفیت چاپ و رنگ آن بسیار بالاست.

Home-Improvement-3D-Wallpaper-Walls-Printing-Wallpapers-For-Living-Room-Bedroom-gold-flower-3D-Wall-Murals

تنوع طرح و نقش چاپ دیوار

تیم خلاق پرینس با استفاده از دستگاه های پیشرفته انواع و اقسام طرح ها و نقش ها و تصاویر مختلف را روی دیوار چاپ می کند. علاوه بر آلبوم بسیار متنوع تصویری شما می توانید طرح و نقش دلخواه خود را سفارش دهید و یا طرح دلخواه خود را سفارشی سازی کنید. نمونه های چاپ دیوار را میتوانید با کلیک روی این لینک مشاهده نمایید.

کیفیت چاپ روی دیوار

طرح چاپ شده روی دیوار بسیار با کیفیت است و جالب است بدانید اصلاً بو ندارد. مراحل چاپ بسیار سریع است به طوری که به ازای هر طرح 180 در 180 سانتی متری حدود یک ساعت زمان نیاز است. روی سطوح مختلف حتی چوب هم می توان چاپ را انجام داد.

مراحل چاپ روی دیوار

برای شروع باید طرح مورد نظر را انتخاب کنید. در صورتی که عکس با کیفیت دارید میتوانید همان را انتخاب کنید و یا از آلبوم متنوعی که پرینس در اختبار شما قرار می دهد استفاده کنید. پس همین حالا با ما تماس بگیرید:

صفحه تماس با ما - آدرس: تهران ، خیابان پاسداران، پایین تر از سه راه اقدسیه، نارنجستان نهم، ساختمان سیلور، پلاک 2 طبقه 3 غربی، واحد 16 تلفن : 7-22817486(021)

کلمات کلیدی:
چاپ روی دیوار چاپ مستقیم روی دیوار چاپ دیوار طراحی روی دیوار