طراحی تولید و ساخت انواع اتیکت پرسنلی و پیکسل

طراحی، تولید و ساخت انواع اتیکت پرسنلی پلاک کت، بج سینه، پلاک پرسنلی، پیکسل کت با کیفیت و چاپ ماندگار در طرح ها و مدل های مختلف دارای مگنت و سنجاق.

اتیکت پرسنلی امروزه نیاز بسیاری از شرکت های بزرگ، ادارات دولتی، سازمان ها و نهاد های مختلف است. کیفیت و ماندگاری جاپ و رنگ اتیکت پرسنلی بسیار حائز اهمیت است از این رو چاپ پرینس با استفاده از بهترین ماشین آلات چاپ، اتیکت پرسنلی، پلاک کت یا برچسب های پرسنلی را با بهترین کیفیت در طرح ها و مدل های مختلف به ارگان های مختلف ارائه می دهد.

اتیکت پرسنلی در طرح ها و مدل های مختلف

اتیکت پرسنلی بسته به نیاز شرکت ها و سازمان ها در اندازه های مختلف در طرح ها و مدل های مختلف قابل طراحی و تولید است. از بج سینه کوچ برای شرکت ها تا پلاک دستگاه به عنوان مثال آسانسور در سایز بزرگ همگی در چاپ پرینس قابل طراحی و تولید می باشند. اتیکت های پرسنلی عموماً روز فلز کار می شوند امکان طراحی و تولید اتیکت پرسنلی سیلور نقره ای و اتیکت پرسنلی طلایی نیز مقدور است.

personnel-badge

طراحی و تولید اتیکت پرسنلی مگنت

با توجه به اینکه هنوز اتیکت های پرسنلی با سنجاق در بازار یافت می شود با این حال بج سینه های جدید عموماً با مگنت طراحی می شوند به این صورت اتیکت روی سینه روی لباس، کت، مقنعه یا لباس پرسنلی قرار می گیرد و مگنت آهنربایی در زیر لباس و زیر اتیکت آن را با آهنربا نگه می دارد. در این صورت نه به لباس آسیبی وارد می شود نه نیاز به نصب پیچیده دارد. در عین حال بسیار شکیل تر از نمونه های قبلی روی لباس می ایستد.

اتیکت های پرسنلی قابلیت چاپ رنگی با کیفیت بالا به صورت کاملاً سفارشی به همراه عکس پرسنلی، لوگوی شرکت و سازمان، متن دلخواه را دارند. همچنین اتیکت های پرسنلی آلومینیومی، بج سینه دکمه ای، مگنت استاندارد برای البسه ضخیم کارگاه های صنعتی از دیگر موارد قایل ارائه در چاپ پرینس است.

برای شروع باید طرح مورد نظر را انتخاب کنید. در صورتی که عکس با کیفیت دارید میتوانید همان را انتخاب کنید و یا از آلبوم متنوعی که پرینس در اختبار شما قرار می دهد استفاده کنید. پس همین حالا با ما تماس بگیرید: صفحه تماس با ما - آدرس: تهران ، خیابان پاسداران، پایین تر از سه راه اقدسیه، نارنجستان نهم، ساختمان سیلور، پلاک 2 طبقه 3 غربی، واحد 16 تلفن : 7-22817486(021)

 

کلمات کلیدی:
اتیکت پرسنلی بج سینه پلاک دستگاه