چاپ لوح تقدیر

طراحی و چاپ انواع لوح تقدیر یک لت، دو لت، سه لت، فلزی، سنگی، چوبی، سرامیکی، پلکسی، مولتی، ورزشی، اداری، فرهنگی، هنری، یادبود، بزرگداشت و ...

لوح تقدیر، سپاس نامه یا تقدیرنامه یه نوشته ادبی، نثری برای سپاس و تشکر و یا یک نامه برای تقدیر است که توسط فرد یا نهادی به یک فرد یا گروه تقدیم می گردد. این کار در تمام دنیا مرسوم است و منحصر به کشور ما نیست. در کشور ما اما تقدیر نامه ها در اشکال، طراحی ها و فرم های متفاوتی لوح های تقدیر ارائه می گردد.

appreciation-log-taghdir

چاپ و طراحی انواع لوح تقدیر

متداول ترین نوع لوح تقدیر گالینگور یا لوح تقدیر کتابی است که در این نوع لوح تقدیر متن مورد نظر روی کاغذ یا لوح چاپ می شود و توسط گالینگور صحافی می شود و عموماً در داخل جعبه قرار می گیرد. نوع دیگر لوح تقدیر، لوح تقدیر جعبه ای است که متن مورد نظر روی یک پلاک فلزی و معمولاً طلایی، یا لمینت و یا حتی چوپ چاپ می شود.

یکی دیگر از انواع لوح تقدیر، لوح تندیس است که متن مورد نظر روی یک تندیس که در حقیقت تلفیقی از تندیس و لوح است چاپ و حکاکی می شود. در این نوع لوح تقدیر به دلیل شکل ظاهری آن معمولاً متن های کوتاه تری قرار می گیرد.

لوح های تقدیر فلزی عموماً در دو رنگ طلایی (لوح زرین) و نقره ای (لوح سیمین) طراحی و پیاده سازی می شوند.

ابعاد لوح تقدیر و مراحل طراحی و چاپ آن

لوح های تقدیر عموماً در سایز های استاندارد 25 در 35، 25 در 20 و 20 در 15 سانتی متر طراحی می شوند ولی امکان طراحی و تولید آن در همه سایز ها در چاپ پرینس وجود دارد.

كسب و دريافت لوح سپاس می تواند نشان‌دهنده‌ی اعتبار و اهميت سازمان و يا موسسه‌ی شما باشد پس همین حالا با ما تماس بگیرید: صفحه تماس با ما - آدرس: تهران ، خیابان پاسداران، پایین تر از سه راه اقدسیه، نارنجستان نهم، ساختمان سیلور، پلاک 2 طبقه 3 غربی، واحد 16 تلفن : 7-22817486(021)

کلمات کلیدی:
چاپ لوح تقدیر چاپ تقدیرنامه چاپ بزرگداشت طراحی تندیس