چاپ سابلیمیشن چاپ با کیفیت و ماندگار روی اشیاء

کیفیت مهمترین دلیل انتخاب چاپ سابلیمیشن است، به دلیل روش انجام کار، نتیجه بسیار با کیفیت خواهد بود. جالب است بدانید این کیفیت با هزینه پایین و قیمت مقرون به صرفه است.

چاپ سابلیمیشن بهترین روش چاپ روی انواع مختلف سطوح مانند چاپ روی شیشه، چاپ روی لیوان، چاپ روی پارچه، چاپ روی لباس، چاپ روی لوازم التحریر، چاپ روی هدایای تبلیغاتی و غیره است. در این روش چاپ از جوهر مخصوص چاپ سابلیمیشن استفاده می شود که در دمای بالا (حدود 180 درجه) مستقیما از جامد به گاز (تصعید یا همان سابلیمیشن) تبدیل می شود و امکان چاپ بسیار با کیفیت و ماندگار با قابلیت شستشو را فراهم می آورد. در چاپ سابلیمیشن ابتدا طرح روی کاغذ مخصوص سابلیمیشن چاپ می شود. سپس با استفاده از سابلیمیشن و پرس حرارتی این طرح روی شیء مورد نظر منتقل می شود. 

prince-sublimation-sample-printable-product

مزایای چاپ سابلیمیشن

کیفیت مهمترین دلیل انتخاب چاپ سابلیمیشن است، به دلیل روش انجام کار، نتیجه بسیار با کیفیت خواهد بود. جالب است بدانید این کیفیت با هزینه پایین و قیمت مقرون به صرفه است.

دلیل بعدی ماندگاری بسیار بالا است. به دلیل استفاده از مواد شیمیایی مقاوم، چاپ سابلیمیشن بسیار ماندگار است و در مقابل شستشو و شرایط نگهداری و آب و هوایی مختلف مقاوم است.

از مزایای دیگر چاپ سابلیمیشن امکان چاپ در تیراژ پایین و حتی موردی است.

سطوح مختلف و بسیار متنوع از دلایل دیگر انتخاب چاپ سابلیمیشن است به طوری که سنگ، لیوان، تیشرت، چوب، چوب MDF، قاب موبایل، جا کلیدی، جا سوئیچی، قاب عکس، کیف پول، ساعت، سرامیک، شیشه، انواع ظروف و ... پذیرای این چاپ است.

چاپ سابلیمیشن؛ چاپ با کیفیت و ماندگار

چاپ سابلیمیشن کیفیتی متمایز با سایر روش های چاپ دارد که آن را به نوعی انقلاب در صنعت چاپ می نامند. برای اینکه کیفیت کار ماندگاری فوق العاده داشته باشد قبل از شروع کار روی سطح مورد نظر عملیات کوتینگ انجام می شود. برای اینکه سطح مورد نظر اصطلاحاً کوتد شود. این کار با استفاده از اسپری مخصوص چاپ سابلیمیشن، مایع دو جزئی و هاردنر یا مایع سه جزئی با فیلم ترکیبی و هاردنر انجام می شود.

چاپ سابلیمیشن در زمینه و صنعت چاپ پارچه هم انقلابی عمل کرده است. امروزه بسیاری از طرح ها و عکس های روی تیشرت ها محصول چاپ سابلیمیشن است. دستگاه چاپ روی تیشرت امروزه بسیار پیشرفته عمل می کنند و چاپی بسیار با کیفیت و متمایز با ماندگاری بسیار بالا ارائه می دهند.

برای چاپ طرح مورد نظر روی انواع سطوح و اشیاء و یا برای تامین مواد و ملزومات و تجهیزات چاپ سابلیمیشن می توانید با پرینس مشورت کنید. پس همین حالا با ما تماس بگیرید:

صفحه تماس با ما - آدرس: تهران ، خیابان پاسداران، پایین تر از سه راه اقدسیه، نارنجستان نهم، ساختمان سیلور، پلاک 2 طبقه 3 غربی، واحد 16 تلفن : 7-22817486(021)

کلمات کلیدی:
چاپ سابلیمیشن چاپ روی شیشه چاپ روی لیوان چاپ هدایای تبلیغاتی چاپ روی لباس چاپ روی پارچه