• 45291000 9821+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

چاپ سیلک

چاپ سیلک (Silk Screen Printing)

چاپ سیلک‌اسکرین یا چاپ سیلک روشی برای چاپ تصویر است. در این روش از پارچه با توری با سوراخ‌های بسیار ریز استفاده می‌شود. توری در قابی ثابت می‌شود. تصویر مورد نظر روی این توری نقش می‌شود. سپس بخش‌هایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با ماده‌ای مسدود کننده لاک حساس پوشیده می‌شود. این قاب توری را در این حالت شابلون یا کلیشه می‌نامند. سپس زیرکار را با فشار کاردک یا غلتک به سطح چاپ شونده منتقل می‌کنند. رنگ یا زیرکار فقط از بخش‌هایی که مسدود نشده یه کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل می‌شود و تصویر روی آن ظاهر می‌گردد.
با این روش می‌توان بر روی مواد مختلف چاپ‌های تک‌رنگ یا چندرنگ صورت داد. با سیلک‌اسکرین می‌توان روی انواع مواد مانند پارچه و چینی و سرامیک و فلز و غیره تصویر چاپ کرد. با چاپ سیلک می‌توان روی اجسام با شکلهای مدور و غیر مسطح نیز چاپ نمود که از این نظر در بین روش‌های چاپی منحصربه‌فرد است. این نوع چاپ برای چاپ تبلیغی بر روی اشیای گوناگون مثل تقویم و سررسید و لیوان و کاغذ نیز بکار می‌رود.
از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه چاپ سیلک بر روی قطعات صنعتی به سفارش مشتریان و بر اساس طرح مورد نظرشان میباشد. به کمک دستگاه های چاپ سیلک مدرن این مجوعه می توانیم روی همه قطعات از جمله ظروف پلاستیک های ، ظروف شیشه ای و فلزی ، بطری های نوشیدنی از جنس استنلس استیل و ظروف های آرایشی و بهداشتی ، قطعات خودرو و ... خدمات چاپ به سفارش مشتریان ارائه نماییم.
جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:45291000 تماس حاصل فرمایید.
chap-sanati/silk2
chap-sanati/silk1

تهیه و بهینه سازی شده توسط چشم انداز سپاس