• 45291000 9821+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساخت رنگ سفارشی

ساخت رنگ سفارشی

اگر شما به رنگ با طیف رنگی خاصی نیازمندید تا توسط آن طرح ویژه­ای را چاپ نمایید، شرکت چشم انداز امکان ساخت آن رنگ را به کمک جدید امکانات برای شما فراهم می­­نماید.
در بخش مهمی از صنایع تولیدی، تبلیغاتی و گرافیکی دقت در طیف رنگی چاپ شده از اهمیت بالایی برخورداراست. از این رو شرکت چشم انداز سپاس آزمایشگاه رنگ خود را به دستگاه طیف سنج مجهز نموده است تا مرکب چاپ مورد دلخواه مشتریان با هر طیف رنگی و کد پانتون را برای مشتریان گرامی تأمین نماید.
برخی مواقع قطعه چاپ شده­ای با رنگ خاصی وجود دارد که می­بایست رنگ کاملا مشابه آن برای چاپ استفاده شود. در این حالت کافی است قطعه مورد نظر را برای شرکت چشم انداز سپاس ارسال نموده و مشخصات نحوه چاپ آنرا مشخص نمایید. در کوتاه ترین زمان، مرکب چاپ مورد نظرتان بر اساس جنس قطعه، نوع چاپ و مشخصات چاپ به همراه یک نمونه چاپ ارسال خواهد شد.
همچنین در صورتیکه نمونه چاپ شده ای وجود نداشته، می­توانید کد پانتون رنگ مورد نظر خود را به همراه نمونه قطعه مورد نیاز برای چاپ را ارسال فرمایید تا مرکب ویژه ای به همراه یک نمونه چاپ رایگان تقدیم گردد.
Custom Color casepas


روش انجام طیف سنجی رنگ توسط دستگاه Exact ساخت کشور امریکا انجام می­گیرد و سپس باتوجه به نرم افزارها و اطلاعات از پیش ذخیره شده نحوه ترکیب رنگهای اصلی جهت ساخت رنگ با طیف خاص محاسبه شده و عملیات ساخت رنگ ترکیبی آغاز می­گردد. این فرآیند در آزمایشگاه ترکیب رنگ واقع در کارخانه شرکت چشم انداز سپاس انجام می­گیرد. پس از ساخت و مخلوط کردن رنگهای اصلی، رنگ ترکیب شده ابتدا روی صفحات استاندارد رنگهای سفید و مشکی و سپس روی قطعه ارسالی از سمت مشتری چاپ شده و نتیجه آن با رنگ طرح ابتدایی مقایسه خواهد شد. در صورت نیاز به اصلاح رنگ، مجددا توسط دستگاه طیف سنج و نرم افزارهای مربوطه عملیات ساخت رنگ تکرار شده تا نهایتا رنگ مورد نظر مشتریان ساخته گردد.

تهیه و بهینه سازی شده توسط چشم انداز سپاس