مواد و ملزومات چاپ سیلک و پدپرینتر

واحد خدمات سپاس با بیش از یک دهه عرضه مواد و ملزومات چاپ صنعتی در کشور، به بزرگترین تأمین کننده مواد مصرفی و خدماتی در حوزه چاپ سیلک (Screen Printing) و چاپ تامپو (Pad Printing) تبدیل شده است. ارائه برترین محصولات بین المللی به منظور بهبود کیفیت محصولات تولید داخل اصلی ترین هدف این مجموعه به شمار می رود. از جمله می توان به جوهرهای شرکتهای Marabu آلمان، لاکهای حساس شرکت Ulano آلمان، اسکوییجی شرکت Fimor فرانسه، توریهای شرکت NBC ژاپن و لامپهای یووی شرکت Alpha Cure انگلستان به عنوان برترین برندهای بین المللی در عرصه مواد و ملزومات چاپ صنعتی اشاره نمود. 
علاوه بر تأمین مواد و ملزومات چاپ، ارائه خدمات طراحی، ساخت کلیشه، شابلون و پد با استفاده از مواد اولیه با کیفیت، تجهیزات مدرن و استادکاران ماهر باعث تکمیل سبد محصول واحد خدمات سپاس شده است. این مجموعه افتخار آن را دارد که سفارش مورد نیاز مشتریان گرامی را در مدت کمتر از 24 ساعت آماده تحویل نماید. در جهت تکمیل بخش خدمات، اخیراً امکان ساخت و ارائه رنگهای خاص با کد پانتون مورد نظر مشتری توسط به روزترین نرم افزارها و دستگاه¬های ترکیب کننده رنگ فراهم شده است. 
حضور متخصصین فنی و با تجربه در واحد خدمات سپاس امکان ارائه خدمات مشاوره به منظور طراحی ماشین آلات خاص و نیز تأمین بهترین نوع ماشین آلات و ادوات چاپ برای شرکتهای تولیدی را فراهم آورده است. همچنین ارائه خدمات نصب، راه اندازی و تعمیرات دستگاه های سیلک و تامپو در محل شرکتها با ارائه گارانتی تعمیرات توسط بهترین متخصصین کشور از دیگر خدمات ویژه این مجموعه به شمار می رود.

نمونه محصولات