درباره چشم انداز سپاس

آغاز فعالیت شرکت چشم انداز سپاس به سال ۱۳۸۶ به عنوان دفتر خدمات سپاس (چاپ صنعتی برادران آل طه) باز می­ گردد.
ساخت کلیشه چاپ و تأمین مواد و ملزومات مصرفی مربوط به ماشین آلات تولید شده در چاپ صنعتی برادران آل طه، بزرگترین تولید کننده دستگاه­های چاپ سیلک و پدپرینتر در کشور، وظیفه اصلی فعالیت این شرکت در آغاز بوده است.
به تدریج و با اخذ نمایندگی فروش از شرکت­های معتبر بین المللی از جمله آمریکا، آلمان، انگلستان، فرانسه و ژاپن تبدیل به بزرگترین تأمین کننده مواد و ملزومات و خدمات ارائه خدمات مرتبط با چاپ سیلک و پدپرینتر (تامپو) شده است.
از سال ۱۳۹۰ تولید پدهای مرتبط با چاپ تامپو در دستور کار قرار گرفت.
به منظور ارائه بهترین کیفیت پدهای تولید شده از مواد اولیه با کیفیت، ساخت کشور آلمان، استفاده شد تا علاوه بر ارائه دوام و مقاومت بالای پد، انتقال طرح از کلیشه چاپ به کالای مورد نظر به صورت کامل و بدون نقص صورت گیرد.
همچنین جذب نیروهای متخصص و باتجربه جهت انجام خدمات نصب و راه اندازی و تعمیرات ماشین آلات تولید شده چاپ صنعتی برادران آل طه (سپاس) به فعالیتهای این شرکت افزوده شد.
از سال ۱۳۹۱ نیز به دلیل تقاضای بسیار زیاد، ساخت شابلون­های چاپ سیلک با تجهیز کارگاه شابلون سازی به مدرن ترین دستگاه­های ساخت شابلون و همچنین مواد اولیه با کیفیت در دستور کار فعالیت این شرکت قرار گرفت.
امکان ساخت فریم شابلون در کلیه ابعاد، توری کشی تا ابعاد ۱۷۰×۱۹۰ سانتیمتر لاک کشی تا ابعاد ۱۰۰×۱۰۵ و عکاسی شابلون تا ابعاد ۱۰۰×۱۴۰ در امکان حال حاضر این شرکت می­باشد.
در راستای ارائه خدمات متنوع چاپ، از سال ۱۳۹۷ ارائه خدمات چاپ مستقیم روی دیوار به لیست فعالیتهای این شرکت اضافه شد.
با افزوده شدن این فعالیت، خدمات شرکت از حوزه صنعتی به بخش طراحی داخلی نیز گسترش یافت. به دلیل گسترش فعالیتهای شرکت و دورنمای ترسیم شده در سال ۱۳۹۷، ثبت رسمی شرکت حقوقی با نام چشم انداز سپاس در دستور کار قرار گرفت.
این شرکت در سال ۱۳۹۸ در شهرک صنعتی کاوه، کارخانه خود را جهت ارائه خدمات چاپ سیلک، پدپرینتر، هات استمپینگ و سابلیمیشن راه اندازی نمود.
استفاده از ماشین آلات پیشرفته و متخصصی کارآمد، امکان چاپ طرح مورد نظر مشتریان در ابعاد مختلف روی کلیه سطوح را فراهم آورده است.
 

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن :

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید.