درباره چشم انداز سپاس

معرفی چشم انداز سپاس

شرکت چشم انداز سپاس فعالیت خود را بدوا بعنوان دفتر خدمات سپاس (چاپ صنعتی برادران آل طه ) آغاز نمود.
چاپ صنعتی برادران آل طه اولین و بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه چاپ سیلک و دستگاه تامپو بوده و از سال ۱۳۶۴ آغاز به فعالیت نموده است.
ساخت کلیشه های ورقی و فولادی در کنار ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات دستگاه های چاپ سپاس بعنوان اولین مسئولیت شرکت چشم انداز سپاس تعریف شده بود ولیکن با توجه به تقاضای مشتریان و نیاز بازار، ساخت شابلون چاپ سیلک با تجهیز کارخانه شابلون سازی به مدرن ترین دستگاه های روز دنیا و استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه به فعالیت های مجموعه اضافه گردید.

لاک حساس سپاس یکی از با قدمت ترین امولسیون های مورد استفاده در صنعت شابلون سازی در کشور بوده است که از ابتدا با استقبال خوب مشتریان و مصرف کنندگان این محصول مواجه شده بود. شرکت چشم انداز سپاس با درک اهمیت این محصول خاص برای مصرف کنندگان و تثبیت التزام به بهبود مستمر کیفیت این محصول نسبت به بهینه سازی فرمولاسیون و بسته بندی جدید اقدام نمود و در کنار تولید این محصول با سابقه نسبت به تنوع بخشی به سبد این نوع محصولات در راستای پاسخ به نیاز های اختصاصی مشتریان اقدام به تولید نسل جدیدی از امولسیون ها مانند Violet TX و Green HR نمود.

دسترسی به پدهای سیلیکونی با کیفیت، یک دغدغه همیشگی برای فعالین صنعت چاپ تامپو بود که با اهتمام به تولید پد های مذکور با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ساخت کشور آلمان به این نیاز پاسخ داده شد و در حال حاضر مجموعه ای بسیار متنوع از انواع پد ها در ابعاد و اندازه های مختلف در سبد محصولات این شرکت قرار دارد.
به تدریج با اخذ نمایندگی از شرکت های بین المللی، به بزرگترین تامین کننده مواد و ملزومات و خدمات مرتبط با چاپ سیلک و تامپو تبدیل گردیده است.
مرکب و ملزومات چاپ سیلک و تامپو مارابو آلمان ( Marabu ) ، ملزومات شابلون سازی کیوو و اولانو آلمان (kiwo-Ulano)، توری چاپ سیلک اسکرین ان بی سی ژاپن ( NBC ) فویل های هات استمپینگ پیر سوئیس ( Peyer ) ، مواد کوتینگ شیشه و پلاستیک آی سی ای ایتالیا ( ICA ) اسکوییجی چاپ سیلک فیمور فرانسه ( Fimor ) و واتس انگلستان ( Watts ) از مهمترین ملزومات چاپ سیلک و تامپو قابل ارائه توسط شرکت چشم انداز سپاس می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن :

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید.