برند الانو  امولسیون و ملزومات شابلون سازی

بهره گیری از مواد و ملزومات مرغوب ساخت شابلون یکی از عوامل اصلی ارتقاء کیفیت در فرآیند چاپ اسکرین است. شرکت اولانو (USA,GERMANI; Ulano) با بیش از ۸۰ سال تجربه در زمینه تولید مواد شیمیایی و ملزومات شابلون سازی یکی از پیشگامان این حوزه به شمار می رود. دفتر مرکزی و تحقیق و توسعه این کمپانی در ایالات متحده واقع است. شرکت چشم انداز سپاس مفتخر است که به عنوان نماینده انحصاری این برند، کلیه محصولات تولیدی شرکت اولانو را بر اساس نیاز مشتریان داخلی تامین نماید. امولسیون های مرغوب شابلون سازی شرکت اولانو جزو محبوبترین محصولاتی است که سالها تولید و پشتوانه چاپ اسکرین صنایع بزرگ داخلی و خارجی بوده است. لاک های حساس به نور اولانو بر اساس نوع و درجه ترام طرح و همچنین جنس زمینه چاپ متفاوت بوده و توسط کارشناسان فروش شرکت چشم انداز سپاس به مشتریان معرفی و عرضه می گردند.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید .

امولسیون (لاک) حساس RLX

لاک حساس دیازو/اکریلات حاوی فوتوپلیمر RLX در طیف وسیعی از کاربردها عملکرد منحصر بفردی دارد. این امولسیون با کاربری آسان، توان ارائه عملکرد بسیار عالی در مقابل طیف وسیعی از مرکب های پایه آب و پایه حلال را دارد.
لاک کشی و پوشش مطلوب، نورپذیری و ظهور عالی، خشک شدن و دوام بسیار بالا از ویژگی های بارز این محصول است. کنتراست بالا به واسطه رنگ بنفش ارغوانی این لاک در کنار حد تفکیک و دوام بالا در برابر محیط مرطوب باعث شده است تا این محصول به همراه مطمئن صنایع فعال در حوزه چاپ اسکرین تبدیل شود.
جز جامد لاک حساس RLX %37 و ویسکوزیته آن mPas 7.200 است.

 

 

 

چسب شابلون اولانو

محصول چسب دو جزئی شابلون سازی برند اولانو مناسب برای چسباندن توری شابلون به فریم شابلون (آلومینیومی، فوالدی، چوبی، آهن گالوانیزه و …) است.

این چسب با خشک شدن سریع و مقاومت شیمیایی و مکانیکی بسیار بالا موجب می شود تا کشش توری ایجاد شده روی سطح شابلون در طی زمان و در مجاورت حلال ها و مرکب های گوناگون کاهش پیدا نکرده و ثابت بماند.
کاتالیست این چسب سبز رنگ بوده و تقریبا در برابر تمامی حلال های چاپ مقاوم است.

محصول چسب شابلون اولانو در دو سایز بزرگ (۵ کیلوگرمی) و کوچک (۱ کیلوگرمی) عرضه می شود.

 

 

محلول سایه بَر (Gel Rapid Actighost)

محصول سایه بر اولانو یک محصول آلکیلی با ویسکوزیته بالا و زیست  تخریب پذیر است.

از این محصول پس از طی مراحل استاندارد و متداول پاک کردن شابلون از لاک حساس قبلی و به جهت رفع سایه و اثر مرکب طرح استفاده می شود. استفاده از آب برای رقیق کردن محصول سایه بر و افزایش بهره وری پیشنهاد می شود.

 

 

 

 

فیلم های کپیلاری حساس به نور (Vision CDF)

فیلم های کپیلاری اولانو، سبز رنگ و حاوی دیازو هستند. خواص مکانیکی و فیزیکی متمایز این محصولات موجب می شود تا برای اکثر مرکبهای UV، وینیلی و پایه حلال قابل استفاده و در صنایع PCB، ممبران سوییجها، چاپ عکس برگردان ها، برچسب ها و … بکار گرفته شوند. فیلـم های کپیـلاری در ضخامت های مختلف (از ۱۵ تا ۵۰ میکرومتر) و مستقیما در کشور آمریکا تولید می شوند.

 

 

 

فیلر شابلون سازی (#۶۰ Filler Screen)

محصول فیلر (پرکننده) شابلون سازی ۶۰# اولانو پایه آب و مناسب استفاده در توری های با مش ظـریف تا متوسط می باشد. این محصـول قابل رقیق سازی (در صورت دلخواه) با آب است و از آنجا که عاری از انواع حلال های آلی میباشد در محیط های بدون تهویه نیز قابل استفاده است. استفاده از این محصول فقط برای مرکب های پایه حلال استفاده میشود.

فیلر شابلون سازی (Out Block Heavy Extra)

محصول فیلر Out Block Heavy Extra اولانو، با غلظت و سرعت خشک شدن بالا مناسب استفاده روی توری های با مش درشت است. این محصول قابل رقیق سازی (در صورت دلخواه) با آب است و از آنجا که عاری از انواع حلال های آلی می باشد در محیط های بدون تهویه نیز قابل استفاده است. استفاده از این محصول فقط برای مرکب های پایه حلال استفاده می شود.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید .

لیست TDS ULANO