سایر افزودنی های رنگ 

چاپ سیلک‌ اسکرین یا «چاپ سیلک» روشی برای چاپ تصویر است که از نظر تطابق پذیری برای چاپ روی محصولات گوناگون، ویژگی منحصر به فردی را در مقایسه با دیگر روش های چاپ ارائه می کند.

توسط این روش می‌توان روی انواع سطوح: تخت و مدور و انواع مواد:  پارچه، سرامیک، پلاستیک، پلیمر، فلز، شیشه و غیره به صورت تک رنگ و یا چند رنگ، تصویر چاپ کرد.
شرکت چشم انداز سپاس مرکبهای چاپ، حلال و افزودنی­ های رنگ خود را به عنوان نماینده انحصاری از شرکت مارابو آلمان تأمین می ­نماید.

STM

محصول STM، یک غلیظ کننده مرکب چاپ سیلک است که به صورت پودر ارائه می شود. افزودن این محصول به مرکبهای چاپ باعث افزایش ویسکوزیته و خواص تیکسوتریوپیک مرکب میشود. درصد افزایش این محصول حدود ۱ تا ۲ درصد می باشد. افزودن این محصول روی چاپ جزییات ظریف طرح و نوشته ها تأثیر بسزایی دارد. همچنین هنگامی که چاپ روی سطوح جذب کننده مرکب مانند کاغذ انجام میشود، این محصول به کمک خواهد آمد. در مقابل افزودن این محصول باعث کاهش براقیت خواهد شد.
 

PLR

ماده پاک کننده PLR، محصول خاص مارابو بر پایه الکل است که باعث میشود باقیمانده مرکبها به سادگی حذف شوند. نحوه اعمال این محصول به صورت آغشته کردن یک پارچه با این ماده می باشد.
 

UR3

ماده پاک کننده UR3، مانند PLR یک محصول جهت پاک کردن مرکب می باشد که در مقایسه با PLR از قدرت پاک کنندگی بیشتری برخورد است و بوی کمتری داشته و البته میزان فراریت آن کمتر است.
 

AP

محصول AP، یک کالای ویژه از تولیدات مارابو است. هنگامی که چاپ روی پلاستیکهای غیرقطبی و پلاستیکهای حساس به جریان ثابت هستند، اتفاق می افتد افزودن ۱۰ تا ۱۵ درصد از AP به مرکب میتواند از این اثر جلوگیری نماید.
این محصول باعث کاهش ویسکوزیته و کاهش جریان ثابت در حلالهای قطبی مرکب می گردد.
 

P2

پرایمر P2 یک حلال ویژه برای آماده سازی سطح قبل از چاپ می باشد. این حلال را میتوان به صورت دستی توسط پارچه یا توسط اسپری روی سطح اعمال نمود.
همچنین از این حلال میتوان روی سطوح PP با مخلوط کردن با مرکب یک یا دو جزئی استفاده نمود. نکته با اهمیت در استفاده از این ماده آنست که پس از اضافه کردن آن می بایست حداکثر ظرف مدت ۲ روز مرکب استفاده شود.
 

UVB1

مایع تقویت کننده UVB به عنوان یک ACCELERATOR عمل می کند. افزودن ۰.۵ تا ۲ درصد از این ماده به مرکب های UV باعث افزایش واکنش پذیری و درنتیجه چسبندگی مرکب می گردد.
 

UVTA1

محصول UVTA1 یک مایع غلیظ کننده مرکب UV است که باعث افزایش ویژگیهای تیکسوتروپیک مرکبهای یو وی میگردد. افزودن این محصول به میزان ۰.۵ تا ۱ درصد به برخی مرکبهای UV میتوان افزایش ویسکوزیته را حاصل نمود.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید .