مواد شابلون سازی

در فرآیند ساخت شابلونهای چاپ سیلک پس از ساخت فریم شابلون و افزودن توری توسط دستگاه توری کش  فرآیند چاپ طرح مورد نظر روی شابلون آغاز می گردد.

امولسیون های ساخت شابلون یا همان لاک حساس اولین ماده مورد نظر برای این منظور می باشد.

در همین راستا شرکت چشم انداز سپاس مفتخر است به عنوان نماینده انحصاری شرکت Ulano آمریکا بزرگترین تولیدکننده و تأمین کننده مواد و ملزومات چاپ سیلک با بیش از ۷۵ سال تجربه، ملزومات مورد نیاز مشتریان خود به ویژه امولسیون های ساخت شابلون یا همان لاک حساس را تامین نماید.

لازم به ذکر است این شرکت تولید کننده محصولاتی همچون لاک حساس، فیلم کپیلاری، چسب های فریم شابلون و ابزارهای جانبی نیز هست. علاوه بر محصولات تولید شده توسط شرکت اولانو، لاک حساس سپاس( تولید شده توسط چاپ صنعتی برادران آل طه) هم از دیگر کالاهای قابل تأمین توسط شرکت چشم انداز سپاس در این حوزه می ­باشد.
  • Screen Filler No.60
اسکرین فیلر SCREEN FILLER NO. 65
این محصول یک ماده غیر آتشزا و حلال در آب جهت استفاده برای توریهای مختلف و با مش ریز و متوسط است.نحوه کاربرد این محصول آبی رنگ، بسیار آسان بوده و حتی در محیطی بدون تهویه نیز قابل استفاده است. اما می بایست دقت نمود که برای شابلونهایی که رنگ پایه آب ندارند استفاده گردد.
 

اطلاعات تکمیلی

Technical Date Sheet (TDS

 

 

 

 

  • لاک حساس Proclaim HR

لاک Proclaim HR از لاک Proclaim معمولی دارای رزولوشن بالاتری دارد و این ویژگی این محصول را به یک لاک ایده آل برای چاپ خطوط ظریف تبدیل کرده است.
حضور ۳۷% مواد جامد در این لاک باعث بهبود اتصال در توریهای درشت، کمک به لاک کشی و سرعت بالای خشک شدن را میشود. لاک Proclaim برای ساخت شابلونهای قابل استفاده در حوزه تبلیغات و چاپ روی پارچه و کاربردهای صنعتی بسیار مناسب است. علاوه بر پوشش دهی مناسب و دوام بالا، مقاومت بالایی به محدوده زیادی از مرکبهای چاپ با حلالهای مختلف و نیز مرکبهای UV بر پایه آب را داراست.

اطلاعات تکمیلی

Technical Date Sheet (TDS)

 

 

 

  • لاک حساس Proclaim

لاک Proclaim یک امولسیون فوتوپلیمر-دیازو و قدرتمند می باشد که مقاومت بسیار مناسبی برای حلالها و مرکبهای خورنده از خود نشان می­دهد. این محصول آبی کمرنگ است و پس از افزودن دیازو به رنگ سبز کمرنگ در می­ آید. این محصول یک لاک برای استفاده های متنوع، با سرعت خشک شدن بالا و روزلوشن مناسب است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • لاک حساس Dual Cure Emulsion – LX 892

این محصول یکی از پرفروش ترین لاکهای شرکت است و نسبت به سایش و محیطهای مرطوب و درجه حرارت بالا بسیار مقاوم است. یک محصول مناسب برای چاپ روی کاشی و سرامیک به شمار می­رود. این لاک را میتوان به همراه هاردنر شرکت Ulano استفاده کرد تا شابلون را برای تیراژهای بالا مقاومتر کند. درصد بالای جامد (۴۸%) و ویسکوزیته متوسط این لاک موجب شده است که لاک کشی آسانی را در استفاده از این محصول تجربه نمایید. رنگ لاک LX892 آبی رنگ است اما وقتی روی آن مش کشیده می­شود به رنگ قهوه­ای تبدیل می­شود.

اطلاعات تکمیلی

Technical Date Sheet (TDS)

 

 

 

 

  • لاک حساس RLX

لاک RLX یک امولسیون مستقیم با کاربردهای مختلف است. البته قیمت بالای این محصول استفاده از آنرا محدود به مصارف ویژه کرده است. کیفیت و مقاومت بسیار بالای این لاک ویژگی منحصر به فردی برای این لاک به ارمغان آورده است. این لاک برای استفاده در صنایع ورزشی و چاپ طرحهای ویژه مورد استفاده قرار می­گیرد.

اطلاعات تکمیلی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • سایه بر Actighost Rapid Gel

این محصول یک سایه بر با ویسکوزیته بالا می باشد. این ویسکوزیته بالا باعث می شود بتوان از این محصول برای توریهای با مش درشت به راحتی استفاده نمود. به طور مرسوم، این محصول به مقدار کافی با آب رقیق خواهد شد و پس از استفاده بدون ایجاد هیچ آلودگی پسماند آن قابل خروج در فاضلاب عادی می باشد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • اسکرین فیلر HEAVY BLOCK-OUT

این محصول یک ماده غیر آتشزا، حلال در آب جهت استفاده برای توریهای با مش ریز و متوسط است. ویسکوزیته بالای این محصول باعث استفاده آسانتر در یکبار پوششدهی از آن شده و همچنین کاربرد آنرا برای توری با مش درشت نیز هموار می­نماید. البته از این محصول برای شابلونهایی که با رنگهای پایه حلال کار می­کنند، قابل استفاده است.

اطلاعات تکمیلی

Technical Date Sheet (TDS)

 

 

 

 

  • مواد چربی گیر Magic Mesh Prep

ترکیب مواد مختلف در ساخت این محصول باعث شده است که این کالا بتواند در چربی زدایی، مرطوب سازی و عملیات ایجاد سطح آنتی استاتیک مورد استفاده قرار گیرد. خواص این کالا باعث میشود که تا پوشش دهی آسانتر و یکنواخت تری روی شابلون صورت گیرد که باعث افزایش کیفیت تصویر چاپ شده را به همراه خواهد داشت و لذا استفاده از این محصول باعث افزایش دوام و کارایی شابلون خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی
Technical Date Sheet (TDS)

 

 

 

  • فیلم کپیلاری Dual Cure Capillary Film – CDF Vision

فیلمهای کپیلاری شرکت اولانو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. فرمولاسیون ویژه این محصول باعث ایجاد کیفیت بالای تصویر و مقاومت مکانیکی مناسب این محصول در ساخت شابلونهای چاپ سیلک شده است. از این محصول می توان برای شابلونها با انواع رنگهای یو-وی و پایه حلال استفاده نمود. مدارهای الکترونیکی، صفحه کیلومتر، کاشی و سرامیک، پوسترها، ظروف نگهدارنده و غیره از کابردهای این محصول به شمار میروند. این محصول در ضخامتهای متنوعی از ۱۵ تا ۵۰ میکرون قابل عرضه می باشند.

اطلاعات تکمیلی

Technical Date Sheet (TDS)

 

 

 

 

 

 

ترکیب مواد مختلف در ساخت این محصول باعث شده است که این کالا بتواند در چربی زدایی، مرطوب سازی و عملیات ایجاد سطح آنتی استاتیک مورد استفاده قرار گیرد. خواص این کالا باعث میشود که تا پوشش دهی آسانتری یکنواخت تری روی شابلون صورت گیرد که افزایش کیفیت تصویر چاپ شده را به همراه خواهد داشت و لذا استفاده از این محصول باعث افزایش دوام و کارایی شابلون خواهد شد.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید .