دستگاه چاپ صنعتی

دستگاه های چاپ صنعتی در مدل های مختلف برای روش های مختلف چاپی اعم از تامپو، سیلک، هیت ترانسفر و.. در این مجموعه تولید و همچنین نمونه های خارجی آن وارد می شود. همچنین تجهیزات و لوازم چاپ صنعتی وجود دارد. در ادامه می توانید لیست دستگاه متنوع چاپی را مشاهده کنید.

سابقه اصلی شرکت چشم انداز سپاس به فعالیت به عنوان «واحد خدمات سپاس» وظیفه ارائه خدمات پس از فروش ماشین آلات چاپ تولید شده توسط چاپ صنعتی برادران آل طه را بر عهده داشته است.
مؤسسه چاپ صنعتی برادران آل طه با بیش از ۴۰ سال سابقه در عرصه تولید دستگاه های چاپ صنعتی اعم از چاپ سیلک اسکرین و چاپ تامپو تنها تولید کننده حال حاضر کشور به شمار می آید. شرکت چشم انداز سپاس وظیفه فروش، نصب و راه اندازی ماشین آلات تولید شده را بر عهده دارد و کلیه مشتریان گرامی پس از خرید محصولات سپاس، جهت نصب و راه اندازی شرکت با واحد نصب و راه اندازی در تماس باشند.

دستگاه چاپ صنعتی پد پرینتر

شرکت سپاس تولید کننده انواع دستگاه چاپ تامپو است. شما بر حسب نیازهای چاپی خود با توجه به تنوع دستگاه های چاپ صنعتی در سپاس، دستگاه چاپ مورد نظر خود را می توانید انتخاب کنید.

همچنین این شرکت این توانایی را دارد براساس نیاز چاپی شما دستگاه چاپ اختصاصی شما را طراحی و اجرا کند. ما برای هر صنعت راهکار چاپی منحصر به فردی داریم.

دستگاه های چاپ صنعتی اسکرین پرینتر

شرکت سپاس تولید کننده انواع دستگاه چاپ سیلک اسکرین است. شما بر حسب نیازهای چاپی خود با توجه به تنوع دستگاه های چاپ صنعتی در سپاس، دستگاه چاپ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دستگاه های چاپ صنعتی خارجی

این مجموعه علاوه بر تولید انواع دستگاه های چاپ صنعتی اقدام  به وارد کردن و تامین تجهیزات چاپ صنعتی خارجی نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید .