لاک حساس

لاک حساس در چاپ سیلک از اجزای مهم و ضروری این روش چاپ است. در چاپ سیلک داروی حساس به عنوان یک نوع روکش استفاده می شود. جهت مشاوره و راهنمایی خرید انواع لاک حساس می توانید با کارشناس های ما در تماس باشید.

لاک حساس چاپ سیلک

لاک حساس چاپ سیلک یا همان امولاسیون یکی از ملزومات چاپ سیلک که در فرآیند این چاپ مورد استفاده قرار می گیرد و با استفاده از آن می توان طرح مورد نظر را بر روی توری چاپ سیلک اجرا نمود.

لاک حساس به نور

لاک حساس دیازو با ویژگی حساسیت به نور بر روی توری سفت می شود و از آن استفاده می شود، در این فرآیند ابتدا لاک حساس را روی توری می کشند، سپس نور از فیلم طرح روی آن می تابانند سپس نوربر روی توری می رسد به جز قسمت های که شامل طرح مورد نظر می شود، چون این لاک حساس به نور است، قسمت های که نور می رسد، سفت می شود و قسمت های نرم که قرار است رنگ مخصوص چاپ سیلک عبور کند نرم باقی می ماند.

بعد از آن توری و شابلون چاپ سیلک  شسته می شود و قسمت های مسدود شده با لاک، سفت باقی می مانده و قسمت های نرم شسته می شود و منافذ باز باقی می ماند.

داروی حساس

لاک حساس چاپ سیلک در واقع از ترکیب داروی حساس و سخت کننده ایجاد شده است و ماده حساس کننده آن بیکرومات است.

چگونه از لاک حساس استفاده کنیم؟

شرکت سپاس به عنوان تولید کننده لاک حساس سپاس در داخل کشور است، شما می توانید با تماس با مرکز تماس شرکت نکات فنی و نحوه استفاده آن آگاه شوید.

در استفاده از لاک حساس باید توری تمیز و همچنین خشک باشد. با توجه به ماهیت لاک حساس به نور این کار در محیطی با نور کم باید انجام شود و عملیات لاک زدن توسط فرد با تجربه و با سرعت انجام شود تا از خشک شدن زودتر از موعد آن جلوگیری شود.

قیمت لاک حساس چاپ سیلک

لاک حساس در مدل های مختلفی تولید می شود و از برندهای مختلفی است. شما می توانید با مرک تماس چشم انداز ارتباط برقرار کنید ضمن استعلام قیمت و خرید از نکات فنی و مشاوره کارشناس های سپاس بهره مند شوید.

error: امکان برداشت نیست!