اسکویچی 

اسکوییجی squeegee در چاپ سیلک وظیفه ایجاد تنش برشی به رنگ و عبور آن از توری جهت انتقال طرح از روی شابلون به قطعه را بر عهده دارد.

از مواد پلیمری برای ساخت اسکویچی چاپ سیلک استفاده می شود که می توان به پلی یورتان اشاره کرد. اسکوییجی مناسب بر اساس نحوه چاپ، نوع رنگ و جنس قطعه انتخاب می شوند.

لاستیک اسکویجی

شرکت Fimor(فیمور)، شرکتی با اصالت فرانسوی است در سال ۱۹۷۷ تأسیس شده است. این شرکت به صورت تخصصی روی ساخت انواع اسکوییجی مورد نیاز برای صنعت چاپ سیلک به روش ریخته گری گریز از مرکز جهت جلوگیری از هرگونه ناهمگنی و ایجاد حباب در تولیدات خود، تمرکز کرده است.

متخصصین شرکت فیمور، از مواد خام اروپایی تأیید شده توسط RoHS و REACH استفاده می کنند. به عنوان بخشی از تعهدات شرکت به ISO 14001 شرکت فیمور از محصولاتی سازگار با محیط زیست که دارای کمترین تأثیرات مخرب هستند نیز بهره می برد.

ارائه تجهیزات جانبی مورد نیاز مانند لوازم تیز کردن اسکوییجی، نگهدارنده ها و تجهیزات جانبی مرتبط نیز از دیگر فعالیتهای این شرکت به شمار می رود.

شرکت Fimor در بیش از ۸۰ کشور جهان دارای نماینده فعال است که تمامی نیازهای تولیدی در صنایع مختلف از جمله خودرو، الکترونیک، شیشه، پارچه، برچسب و … را پوشش می دهد.

شرکت چشم انداز سپاس نیز به عنوان نماینده انحصاری این شرکت اسکوییجی های مورد نیاز مشتریان محترم را در انواع و ابعاد مختلف تأمین می­ نماید.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید .