چاپ روی دیوار (Wall Printing)

چاپ روی دیوار چیست و چگونه اجرا می گردد ؟

چاپ روی دیوار (Wall Printing) جزو جدیدترین تکنولوژی های چاپ در این صنعت می باشد، چاپ عکس و یا طرح دلخواه در ابعاد مختلف روی دیوار منزل، محل کار، پارکینگ و... قطعاً جذابیت خاصی داشته و فضای اتاق را کاملا جذاب و متفاوت می کند.

خدمات چاپ روی دیوار

شرکت چشم انداز سپاس با استفاده از برترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز با بهترین کیفیت چاپ روی دیوار را انجام می دهد. جهت اطلاع از شرایط اجرای چاپ با کارشناس های ما در تماس باشید.

شرایط اجرای چاپ دیوار :

این چاپ بر روی دیوارهای رنگی (آکریلیک و پلاستیک)، دیوار گچی، کاغذ دیواری، دیوار سیمانی و آجری امکان پذیر است. همچنین این چاپ ضدآب بوده و امکان شستشو وجود دارد. رنگ های استفاده شده برپایه آب بوده و سازگار بار محیط زیست می باشد و به همین دلیل در زمان چاپ هیچگونه بوی رنگی حس نمیشود.
همچنین ارتفاع چاپ میتواند از ۱ سانتی متر تا ۱۸۰ سانتی متر متغییر باشد و برای طول آن نیز محدودیتی ندارد. شاید در نگاه اول این تکنولوژی با کاغذ دیواری مقایسه شود، اما مزایایی که چاپ مستقیم روی دیوار دارد کاملاً آن را از کاغذ دیواری متمایز می کند.

پرینت روی دیوار

مزیت های چاپ دیوار :

از مزیت های چاپ دیوار در مقایسه با کاغذ دیواری را می توان به این موارد اشاره کرد .

چاپ دیوار

  1.  در زمان استفاده از کاغذ دیواری باید کل دیوار را کاغذ نصب کرد و به فاصله هر ۱ متر نیز یک خط برش از کاغذ دیواری قابل مشاهده است، درحالی که در چاپ دیوار فقط همان ابعاد طرح چاپ می شود و اطراف آن کاملا زمینه خود دیوار می باشد.
  2.  درصورتی که بعد از مدتی نیاز به تغییر در طرح باشد لازم است فقط روی طرح رنگ شده و چاپ جدید انجام شود، در شرایطی که درمورد کاغذ دیواری باید تمام کاغذها از دیوار جدا شود و مجددا زیرسازی نیاز دارد.
  3.  کیفیت چاپ روی دیوار به مراتب بالاتر از کاغذ دیواری می باشد.
  4. در هنگام نصب کاغذ دیواری باید تمام فضای اتاق خالی باشد تا نصاب کارهای زیرسازی را انجام دهد و بتواند کاغذ را نصب کند، درحالی که درهنگام چاپ دیوار نیازی به جمع کردن وسایل نیست و بدون هیچگونه آلودگی چاپ انجام میشود.
  5.  چاپ بر روی دیوارهای ناهموار سیمانی، گچی و آجری قابل اجرا می باشد در حالی که نصب کاغذ دیواری بر روی چنین دیوارهایی غیرممکن است.
  6.  چاپ کاملا ضد آب بوده و هر بار که لازم باشد می توان دیوار را تمیز نمود.
  7.  مهمترین مزیت این تکنولوژی، تلفیق چاپ و هنر دست می باشد که می توانیم یک فضای کاملا متفاوت و خاص داشته باشیم. تلفیق چاپ با کار پتینه، گچ کاری و نقاشی از جمله مزایای این تکنولوژی می باشد .

پرینت دیوار

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن :

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید.