مرکب چاپ سیلک

رنگ مخصوص سیلک برای کاربردهای مختلف و چاپ روی اجسام مختلف در مجموعه چشم انداز سپاس موجود است. شما می توانید جهت تهیه رنگ چاپ سیلک اسکرین با کارشناس های ما در تماس باشید. ضمن استعلام قیمت مرکب چاپ و بررسی موجودی از مشاوره فنی آن ها بهره مند شوید.

مرکب چاپ سیلک مدل های مختلفی دارد، مانند:

رنگ مخصوص چاپ سیلک پایه حلال

برخی مرکب ها به صورت پایه حلال هستند در زیر برخی از مرکب های پایه حلال در چاپ سیلک اسکرین که در چشم انداز سپاس موجود است را بررسی می کنیم.

رنگ مخصوص چاپ سیلک Mara® Flex FX / FXPP

رنگ چاپ FX، یک مرکب از رنگ مارابو است و در حالت تک جزئی و دو جزئی امکان استفاده دارد و به حالت تک لایه و دو لایه روی کارت ها قابل استفاده است و انعطاف پذیری بالای دارد و لمینیشن آن مناسب است.

این مرکب قابل استفاده روی اجسامی با جنس پی وی سی، ای بی اس ABS و اس ای ان SAN است.

 سیستم چاپسرعت خشک شدندرجه براقیتدرجه پوشش مقاومت در محیط
پایه حلال، تک جزئیبالا متوسط متوسط متوسط

کارت رنگ FX

Technical Data Sheet

رنگ چاپ سیلک اسکرین Glass Ink GL

رنگ GL برای چاپ های روی شیشه مناسب است. این رنگ در مرحله خشک شدن با افزایش دما فرآیند خشک شدن سریع می شود.
اگر از این رنگ برای ظروفی استفاده می شود که در ماشین ظرفشویی قرار می گیرند توصیه می شود به مدت ۳۰ دقیقه در دمای ۱۴۰ درجه سانتی کراد در کوره قرار گیرد.
از این چاپ می توان روی اجسام با جنس فلزات، آلومینیوم آنودایز شده، قطعات با پوشش کروم، پلاستیک های ترموست و قطعات پوشش دار استفاده نمود.
همچنین با چربی گیری روی شیشه و سرامیک می توان استفاده کرد.

سیستم چاپسرعت خشک شدندرجه براقیتدرجه پوششمقاومت در محیط
پایه حلال، دو جزئیبالامتوسطبالاکم

Technical Data Sheet

رنگ چاپ سیلک Mara® Glass MGL

رنگ چاپ MGL نسبت به مدل GL از مقاومت و پوشش بیشتری برخوردار است. MGL یک رنگ دو جزئی و پایه حلال است. در این مورد نیز برای ظروفی که در ظرفشویی قرار می گیرند باید به مدت ۳۰ دقیقه در دمای ۱۴۰ درجه در کوره قرار گیرند.

همانند رنگ این رنگ نیز برای اجسام با جنس فلزات، آلومینیوم آنودایز شده، قطعات با پوشش کروم، پلاستیک های ترموست و قطعات پوشش دار استفاده نمود. همچنین با چربی گیری روی شیشه و سرامیک می توان استفاده کرد.

سیستم چاپسرعت خشک شدندرجه براقیتدرجه پوششمقاومت در محیط
پایه حلال، دو جزئیبالابالابالامتوسط