ملزومات چاپ تامپو

لوازم و ملزمات مختلفی در چاپ تامپو مورد استفاده قرار می گیرد مانند:

  • رنگ چاپ تامپو
  • فیکسچر
  • کلیشه تامپو
  • پد تامپو
  • دستگاه تامپو
  • کاپ تامپو
  • رینگ تامپو
  • تیغه جمع کننده رنگ تامپو

در ادامه به ارائه محصولات و کاربردهای هر یک می پردازیم.

جوهر چاپ تامپو

رنگ چاپ تامپو از اجزا و لوازم اصلی چاپ تامپو به شمار می رود. برای چاپ روی اجسام مختلف جهتن داشتن چاپ با کیفیت و ماندگاری بالا باید رنگ مناسب آن را انتخاب کنیم. شرکت چشم انداز سپاس نماینده انحصاری رنگ مارابو و رنگ مگا در ایران است. از همین رو طیف وسیعی از رنگ ها با کاربردهای مختلف را موجود دارد.

واحد خدمات چاپ تامپو در شرکت چشم انداز سپاس در همه فرآیندهای این چاپ در کنار شما است تا چاپی راحت و با کیفیت را تجربه کنید.

کلیشه

کلیشه تامپو که از اجزا و تحهیزات چاپ تامپو به شمار می رودو بدون آن چاپ انجام نمی شود. واحد کلیشه سازی این مجموعه انواع کلیشه ها را با استفاده از به روزترین تکنیک ها، تجهیزات و مواد اولیه آماده می کند. در کلیشه سازی از لوازمی همچون مواد حساس کردن کلیشه، ظهور و اسید حکاکی کلیشه استفاده می شود.

فیکسچر

به منظور جلوگیری از حرک قطعه ای که می خواهیم روی آن چاپ را انجام دهیم از فیکسچر استفاده می کنیم، همانطور که در ویدیوی زیر مشاهده می کنید کالای مورد نظر توسط فیکسچر ثابت شده تا چاپ دقیقا در محل مورد نظر ما و با کیفیت انجام شود.

پد تامپو

پد تامپو وظیفه انتقال رنگ یا مرکب از کلیشه بر روی کالا را دارد. پدها در مدل های مختلف، سفتی و نرمی متفاوتی تولید می شوند که هر کدام کاربردهای مختلفی دارد در تصاویر زیر برخی از مدل های موجود در این مجموعه را مشاهده می کنید.

دستگاه چاپ تامپو

دستگاه تامپو به عنوان اصلی ازین جز فرآیند تامپو بوده و از آن به عنوان مهمترین ملزومات چاپ تامپوگفته می شود، در مجموعه سپاس انواع دستگاه چاپ صنعتی تولید می شود. که شما می توانید بر حسب نیاز و کاربردهای آن ها یکی را انتخاب کنید.

 

دیگر لوازم چاپ تامپو

لوازم جانبی دیگری نیز وجود دارد مانند: کاپ رنگ تامپو، تیغه تامپو و ... که در دستگاه ها یا بخش های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و به طور جداگانه قابل ارائه می باشد و چشم انداز سپاس افتخار تولید و تامین آنها را از بهترین برندها و مواد اولیه را دارد.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید .