کلیشه هات استمپینگ

جهت انتقال طرح مناسب روی قطعه مورد نظر برای چاپ می بایست از یک کلیشه (تمبر) مناسب برای این کار استفاده نمود. کلیشه ها در چاپ هات استمپینگ بر اساس نوع کاربرد از مواد مختلفی تشکیل شده اند که میتوان به کلیشه های سیلیکونی، برنجی و فولادی اشاره نمود. این کلیشه ها علاوه بر تنوع جنس، اشکال مختلفی نیز بر اساس کالای مورد نظر برای چاپ از جمله تخت، منحنی و یلندری دارند. مشتریان گرامی جهت سفارش کلیشه مورد نظر خود میتوانند طرح خود را به مدیریت فروش شرکت چشم انداز سپاس ارسال نمایند و پس از برقراری تماس باتوجه به ابعاد و طرح آنها کلیشه مورد نظر توسط شرکت Peyer ساخته و تحویل خواهد شد.

کلیشه سیلیکونی

کلیشه های از جنس سیلیکون برای صنایع شیشه و پلاستیک مناسب می باشند. بر اساس کابرد و سفارش مشتریان سختی (Shore Hardness) سیلیکون ها میتواند بین ۳۰ تا ۹۰ متغیر باشد. این کلیشه ها به دلیل انعطاف پذیری میتوانند ناصافی سطح قطعه را جبران کرده و برای طرحهای ظریف مورد استفاده قرار گیرند. پوشش خاصی که روی این سیلیکونها وجود دارد میتواند توزیع مناسب فشار را تضمین نماید که باعث شود بخشهای سخت تر، انتقال لبه های طرح را تضمین کرده و بخشهای نرم تر انعطاف پذیری طرح و انتقال آن روی سطح قطعه را باعث میشود.

کلیشه برنجی

برنج یکی از مواد مرسوم در تولید کلیشه های مسطح می باشد. ورقهای برنجی به صورت متداول در چاپ جلد کتاب و بسته بندی شکلات کاربرد دارند و برای چاپ هات استمپینگ، این نوع کلیشه عمدتا در صنایع آرایشی، چاپ تبلیغات استفاده میگردد. از آنجایی که برنج به خوبی قابلیت بازیافت دارد، لذا یک ماده مناسب از نظر محیط زیست به شما میرود. این نوع کلیشه را می توان به سادگی حکاکی نمود و یکی از محصولات قابل ارائه توسط شرکت Peyer می باشد.

کلیشه فولادی

مزیت اصلی این نوع کلیشه، استفاده مکرر می باشد. به عبارت دیگر اگر به دنبال تیراژ بسیار بالا هستید، این کلیشه به شما پیشنهاد میگردد. هماهند کلیشه سیلیکونی و برنجی، این کلیشه نیز دارای انواع مسطح، گرد و منحنی می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید .