لامپ یو وی آلفا کیوور

چشم انداز سپاس نماینده رسمی آلفاکیور انگلستان در ایران است. شرکت سپاس برای پاسخ گویی سریع به نیاز مشتریان و اطمینان خاطر آنان ،بعضی از لامپ های متداول را در انبار خود موجود دارد. اما از آنجا که تنوع لامپ های استفاده شده در سیستم های مختلف بسیار بالا بوده ، سپاس این سیاست را اتخاذ نموده که مشخصات دقیق لامپ مورد نیاز مشتری را بدست آورده و به شرکت آلفاکیور سفارش می دهد. پس از آن مشخصات لامپ به بانک اطلاعاتی شرکت اضافه و همیشه تعدادی از این لامپ ها در موجودی شرکت نگاه داشته می شود تا در سفارش های بعدی زمان تحویل به حداقل برسد.

کاربرد لامپ یو وی در صنایع

سپاس و آلفا کیور

شرکت سپاس در راستای ارتقاء خدمات خود به فعالان حوزه چاپ نمایندگی شرکت آلفاکیور انگلستان تولید کننده انواع لامپ های یووی (UV) را اخذ کرده است. شرکت آلفاکیور یکی از پیشتازان تولید کننده لامپ یووی (UV) در جهان است که توانایی تولید هر نوع لامپ یووی (UV) متناسب با نیاز مشتری را دارد. کیفیت بالای لامپ های آلفاکیور مهمترین دلیل انتخاب این شرکت توسط سپاس به عنوان تامین کننده لامپ های یووی (UV) این شرکت جهت تضمین رضایت مشتریان است.
تنوع لامپ های آلفا کیور شرکت آلفاکیور قابلیت تولید هر نوع لامپ یووی (UV) مطابق با مشخصات مورد نیاز مشتری را دارد. لامپ هایی با طول تابش ۵ سانتیمتر الی ۴ متر و توان ۵۰۰ وات الی ۳۰ کیلووات.
کیفیت لامپ های آلفاکیور
لامپ های آلفاکیور از بالاترین گرید مواد اولیه موجود ساخته شده‌اند. هر لامپ با شماره سریال مخصوص به خود بطور جداگانه تست می شود، از این رو لامپ های آلفاکیور دارای طول عمر بالا و کیفیت نور دهی بسیار عالی هستند.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید .