خدمات چاپ سیلک

خدمات چاپ سیلک در شرکت چشم انداز سپاس با بهترین مواد و ملزومات جهانی با ارائه بهترین کیفیت انجام می شود. ما مفختریم که میزبان برندهای برتر برای ارائه خدمات چاپ صنعتی هستیم.

شرکت چشم انداز سپاس تا کنون علاوه برا ارائه راهکارها و طرح های سازنده و راه اندازی خطوط چاپ و ارائه مشاوره به بسیاری از صنایع بزرگ تولیدی کشورمان ، اقدام به انجام چاپ روی محصولات تولیدی بسیاری از صنایع بزرگ کشورمان نموده است.واحد چاپ مجهز به دستگاههای بروز این مجموعه امکان چاپ روی همه قطعات از جمله ظروف پلاستیکی ظروف شیشه ای و فلزی بطری های نوشیدنی ، ظروف آرایشی بهداشتی ، قطعات خودرو و ... را فراهم نموده است.

سفارش چاپ سیلک

این نوع چاپ برای چاپ تبلیغی بر روی اشیای گوناگون مثل تقویم و سررسید و لیوان و کاغذ نیز بکار می‌رود.
از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه چاپ سیلک بر روی قطعات صنعتی به سفارش مشتریان و براساس طرح مورد نظرشان می باشد.

به کمک دستگاه های چاپ سیلک مدرن این مجوعه می توانیم روی همه قطعات از جمله ظروف پلاستیکی ، ظروف شیشه ای و فلزی ، بطری های نوشیدنی از جنس استنلس استیل و ظروف های آرایشی و بهداشتی ، قطعات خودرو و ... خدمات چاپ به سفارش مشتریان ارائه نماییم.

چاپ سیلک یا سیلک اسکرین  یکی از روش های مرسوم و پرکاربرد چاپ صنعتی میباشد. در این فرایند از مش یا توری با روزنه های بسیار ریز استفاده میگردد. ابتدا توری در قاب یا فریم آلومینیومی، فلزی ویا  چوبی ثابت می گردد و سطح آن کاملا با امولسیون (لاک حساس به نور) پوشیده میشود سپس تصویر مورد نظر با استفاده از ابزار و ملزومات شابلون سازی روی این توری نقش می بندد. بخش هایی از قطعه که نباید چاپ شود روی توری مسدود سپس با فشار اسکوییجی کاردک (لاستیکی مرکب به سطح مورد نظر انتقال می یابد. این روش به چاپ مستقیم نیز شناخته شده است.

چاپ سیلک‌ اسکرین یا چاپ سیلک روشی برای چاپ تصویر است. در این روش از پارچه با توری با سوراخ‌های بسیار ریز استفاده می‌شود. توری در قابی ثابت می‌شود. تصویر مورد نظر روی این توری نقش می‌شود. سپس بخش‌هایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با ماده‌ای مسدود کننده لاک حساس پوشیده می‌شود.

سپس زیرکار را با فشار کاردک یا غلتک به سطح چاپ شونده منتقل می‌کنند. رنگ یا زیرکار فقط از بخش‌هایی که مسدود نشده یه کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل می‌شود و تصویر روی آن ظاهر می‌گردد. با این روش می‌توان بر روی مواد مختلف چاپ‌های تک‌ رنگ یا چند رنگ صورت داد.
با سیلک‌اسکرین می‌توان روی انواع مواد مانند پارچه ، چینی ، سرامیک و فلز و غیره تصویر چاپ کرد.
با چاپ سیلک می‌توان روی اجسام با شکلهای مدور و غیر مسطح نیز چاپ نمود که از این نظر در بین روش‌های چاپی منحصربه‌فرد است.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید .