• 45291000 9821+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

چاپ دیوار

چاپ دیوار

چاپ دیوار (Wall Printing) جزو جدیدترین تکنولوژی های چاپ در این صنعت می باشد، چاپ عکس و یا طرح دلخواه در ابعاد مختلف روی دیوار منزل، محل کار، پارکینگ و... قطعاً جذابیت خاصی داشته و فضای اتاق را کاملا جذاب و متفاوت می کند.
این چاپ بر روی دیوارهای رنگی (آکریلیک و پلاستیک)، دیوار گچی، کاغذ دیواری، دیوار سیمانی و آجری امکانپذیر است. همچنین این چاپ ضدآب بوده و امکان شستشو وجود دارد. رنگ های استفاده شده برپایه آب بوده و سازگار بار محیط زیست می باشد و به همین دلیل در زمان چاپ هیچگونه بوی رنگی حس نمیشود. همچنین ارتفاع چاپ میتواند از 1 سانتی متر تا 180 سانتی متر متغییر باشد و برای طول آن نیز محدودیتی ندارد.
شاید در نگاه اول این تکنولوژی با کاغذ دیواری مقایسه شود، اما مزایایی که چاپ مستقیم روی دیوار دارد کاملاً آن را از کاغذ دیواری متمایز میکند.
از مزیت های چاپ دیوار در مقایسه با کاغذ دیواری را میتوان به این موارد اشاره کرد:
1- در زمان استفاده از کاغذ دیواری باید کل دیوار را کاغذ نصب کرد و به فاصله هر 1 متر نیز یک خط برش از کاغذ دیواری قابل مشاهده است، درحالی که در چاپ دیوار فقط همان ابعاد طرح چاپ میشود و اطراف آن کاملا زمینه خود دیوار میباشد.
2- درصورتی که بعد از مدتی نیاز به تغییر در طرح باشد لازم است فقط روی طرح رنگ شده و چاپ جدید انجام شود، در شرایطی که درمورد کاغذ دیواری باید تمام کاغذها از دیوار جدا شود و مجددا زیرسازی نیاز دارد.
3- کیفیت چاپ روی دیوار به مراتب بالاتر از کاغذ دیواری میباشد.
4- در هنگام نصب کاغذدیواری باید تمام فضای اتاق خالی باشد تا نصاب کارهای زیرسازی را انجام دهد و بتواند کاغذ را نصب کند، درحالی که درهنگام چاپ دیوار نیازی به جمع کردن وسایل نیست و بدون هیچگونه آلودگی چاپ انجام میشود.
5- چاپ بر روی دیوارهای ناهموار سیمانی، گچی و آجری قابل اجرا می باشد در حالی که نصب کاغذ دیواری بر روی چنین دیوارهایی غیرممکن است.
6- چاپ کاملا ضد آب بوده و هر بار که لازم باشد میتوان دیوار را تمییز نمود.
7- مهمترین مزیت این تکنولوژی، تلفیق چاپ و هنر دست می باشد که میتوانیم یک فضای کاملا متفاوت و خاص داشته باشیم. تلفیق چاپ با کار پتینه، گچ کاری و نقاشی از جمله مزایای این تکنولوژی می باشد.
 

تهیه و بهینه سازی شده توسط چشم انداز سپاس