برند کیوو KIWO

شرکت کیوو آلمان در سال ۱۸۹۳ میلادی شروع به کار کرد. امروزه این تولیدکننده بزرگ آلمانی با ادغام شرکتهای Ulano و ARC در چهار حوزه اصلی به فعالیت خود ادامه می دهد: مواد شیمیایی شابلون سازی، چسب های صنعتی،شوینده های شیمیایی صنعتی، مواد پوششی و ماسک ها. شرکت کیوو بیش از ۲۰۰ نفر پرسنل مستقیم در سراسر دنیا دارد که نیمی از این تعداد در حوزه تحقیق و توسعه فعالیت میرکنند. شرکت چشم انداز سپاس مفتخر به همکاری با این کمپانی معتبر اروپایی در حوزه ملزومات شابلون سازی، چسب ها و ماسک های صنعتی می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید .

امولسیون (لاک) حساس ۱۴۰Z Azocol K

لاک حساس ۱۴۰Z Azocol برای ساخت شابلون های مرغوب مقاوم در برابر حلال و آب استفاده می شود. حد تفکیک بالا و کارپذیری عالی موجب شده است تا این لاک به گزینه های مناسب در کارهای ترام دار و طرح های گرافیکی تبدیل شود. به صورت کلی این لاک برای تمام کاربردهای عمومی چاپ اسکرین قابل استفاده است. امولسیون اولیه این لاک آبی رنگ است که پس از حساس شدن با دیازو به سبز تغییر رنگ می دهد.

 

پودر پاک کننده شابلون (EP3 ,Pregasol)

محصول پودر پاک کننده پریگازول کیوو، در بسته بندی ۱۰۰ گرمی و مناسب برای پاک کردن سریع و ایمن لاک از روی شابلون های چاپ اسکرین است. این پودر به نسبت ۱ به ۱۰۰ با آب (۱۰ لیتر) ترکیب می شود و برای پاک کردن امولسیون های حاوی پلیوینیل لاک پیشنهاد می شود.

محلول پریگازول EP3 بدون بو و کلرین است و خورندگی روی توری و پوست ایجاد نمی کند.

 

چسب های قابل چاپ (prints-Kiwo)

چسب های رده Kiwoprint کمپانی کیوو با قابلیت چاپ اسکرین، مناسب برای جایگزینی چسب های دوطرفه روی طیف متنوعی از قطعات و جنس ها هستند.

این چسب ها با دو مکانیزم هوا خشک و UV تولید و عرضه می شوند. قابلیت چاپ انتخابی و کاهش قابل ملاحظه مصرف چسب از مزایای محصولات Kiwoprint است که منجر به کاهش هزینه های و افزایش بهره وری خواهد شد. چسب ها Af 159D Kiwoprint و ۱۴۲D Kiwoprint از جمله چسب های با قابلیت چاپ اسکرین کیوو و هواخشک هستند. همچنین محصول -Kiwo 94/1UV print از جمله چسب های کیوو با مکانیزم گیرش UV و چاپ پذیری بسیار آسان است. بکارگیری محصولات Kiwoprint چاپ چسب روی قطعات و فیلم های پلی کربنات، پلی استر و ABS را بسیار آسان، سریع و قابل اطمینان خواهد کرد.

 

ماسک های قابل چاپ (masks-Kiwo)

ماسک های قابل چاپ کمپانی کیوو به ردهای از مواد پوششی قابل چاپ اسکرین گفته می شوند که به صورت نگاتیو (Negative )طرح مورد نظر بر روی قطعه چاپ و سپس مورد عملیات شیمیایی، مکانیکی و فیزیکی بعدی قرار داده می شود.

پس از اتمام عملیات مذکور و حذف ماسک از روی قطعه، طرح مورد نظر که در حین عملیات تحت فرآوری قرار داده شده است، مشخص می گردد. استفاده از ماسک ها جهت گزینشی سازی فرآیندهایی از قبیل حکاکی شیمیایی (etching)، سندبلاست، بازنشانی سطحی فیزیکی (Sputtering )و ... بسیار مورد توجه و رایج است. محصول etch 850w Kiwomask یکی از ماسک های قابل استفاده در صنایع شیشه و فلز برای انجام گزینشی فرایند sputtering می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره لطفاً با شماره تلفن:

۱۰۰۰ ۴۵۲۹ تماس حاصل فرمایید .